Moravice

Napsal admin . Zařazeno v rubrice Akce

Ahoj,

v loňském roce jsme jeli několikrát Moravici, myslím, že jsme si to všichni užili a těšili se na další rok, tedy až přijde jaro. Jaro je téměř tady, s ním i termín, kdy se bude splouvat Moravice, jedná se o dvou denní akci, která se uskuteční o víkendu 14. – 15. dubna 2007. Podařilo se opravit vozík na odvoz lodí, takže klidně bychom mohli vzít 12 lodí, ale vzhledem k možnostem naší loděnice, zejména počtu pádel a plovacích vest jsem musel omezit počet lodí na 7, to je opravdové maximum.

[mygal=moravice06]

Jedná se o akci Kompasu a Kosatek, lépe řečeno těch, co se na vodu připravovali na úterních trénincích téměř po celý rok, zbytek bude obsazen vedoucími zmiňovaných oddílů v případě jejich zájmu. Dvě až tři lodi budou obsazeny lidmi bez nichž bychom na Moravici nemohli vyjet (taková odměna lidem co nám pomohli s opravou vozíku a s dopravou na vodu) tím bych chtěl poděkovat Hrošanovi za pomoc s opravou vozíku, Vojtovi za dopravu lodí v neposlední řadě Markovi za pomoc při některých aktivitách s lany…

V současné době zbývá jedna volná loď, takže pokud máte zájem jet na vodu také, kontaktujte mne do 16. března 2007. V případě velkého zájmu bude klíčem pro výběr posádky lodi to, jakou měrou se zájemci podíleli na opravách a údržbě materiálu a lodí.

Trackback from your site.

Zanechte komentář