Máme nové stránky… a co k tomu patří

Napsal admin . Zařazeno v rubrice Stránky

Zdar vážení a milí, kompletně jsem přepracoval naše www stránky a to z několika důvodů. Ten první a hlavní je ten, abych mohl každému z vás nabídnout jednoduchou možnost na stránkách publikovat. Staré stránky se mi zdáli vcelku mrtvé, z velké části asi proto, že jsem nestíhal tam stále něco psát a přidávat. Proto od teď to bude i na vás. Jak na to se objeví co nevidět v záložce Help (stejně jako ta záložka). Kromě psaní vám dále nabízím možnost přihlásit se k odběru novinek o dění na stránkách. Stačí jenom vyplnit jméno a email na hlavní stránce a je to.

Říkáte, že je to málo? Co tak vlastní stránky? S předpřipraveným redakčním systémem. Jenom se přihlásit, zvolit si grafiku a začít psát. A co to bude stát? No nic… I když Vánoce jsou už za námi. Pokud chcete vědět, jak to asi bude vypadat, mrkněte na ty moje.

Všechny žádosti, stížnosti, připomínky a chvály pište do komentářů. Stejně jako chyby, které na stránkách objevíte, určitě tam stále nějaké jsou. Takže pokud vám něco nebude fungovat jak má, nebo to na vás bude mluvit cizím jazykem, pište.

A nakonec nezapomeňte vyplnit anketu… Carpe diem.

Trackback from your site.

Comments (3)

 • nudla

  |

  jj, ta myšlenak je i unás, začína se plnit:D

  Odpovědět

 • info

  |

  U vstupu do chatu nefunguje diakritika, to vím, a ještě se mi to nepovedlo rozchodit, jinak snad funguje všude. Mail by ti robot najít nemusel, snad… 🙂 Co se týče aktualizace, myšlenka je, aby všechny oddíly přidávali příspěvky, snad se to i povede… Uvidíme. Dík za komentář.

  Odpovědět

 • nudla

  |

  zdar také počty tož jenom bych podokl že nefungují háčky „Lid�“, „registrovan�ch“. Celkem zajímavý dizajn, už jen zařídit aktualizaci webových stránek:-)
  ps. doufám že mi mejl nenajde robot zase spam by to nosilo do schránky…:-(

  Odpovědět

Zanechte komentář